Ať už to udělal tím, že vyhraje, nebo mluvit s [hráčům] nebo mají schůzky je to o vytvoření prostředí, každý chce být součástí bude jejich nejlepší já.

By April 3, 2019News

Norská setkal novinářům poprvé od oznámení ve čtvrtek odpoledne, a diskutovali předměty včetně letní převodu podniku United, jeho rozhovoru se Sirem Alexem Fergusonem – a dokonce i bytové úpravy Liverpool obránce Virgil van Dijk je. AKTUÁLNĚ FOTBAL NEWS GOSSIP Man United tah pro Juventus eso, Arsenal přistát wonderkid plus Spurs aktualizace LIV-LEY STUFF Jake Livermore Síťky vynikající stávku jako West Brom hrany minulého Birminghamu 3-2 NOT pohráváte Claude Makelele kdysi slíbil, že dát Barcelona legendu v nemocnici žít na talkSPORT 2 WBA vs Birmingham: Přímý přenos komentáře a potvrzené týmy žít na TS2 Portsmouth vs Sunderland: Checkatrade Trophy finále rozbít rekord v návštěvnosti velmi laskavý Man United zaplatit Molde £ 1 m po Ole Gunnar Solskjaer se jmenování nové éry fotbalový svaz oznamuje Mark Billingham jako nový generální ředitel, aby učinily opatření Premier League manažeři připravena přijmout týmům mimo hrací plochu v případě rasismu ‚udělal svým dílem‘ Bývalý Scotland šéf říká, že on by dal Adam Johnson si ‚druhou šanci‘ žít na talkSPORT West Ham vs Everton: Exkluzivní komentář , kick-off času a zprávy týmu Blow Celtic hvězdičkový Tierney má pochybnosti o tom zranění Rangers hře Zpívej to Naučte se slova pro Ole Gunnar Solskjær je M anchester United song si můžete přečíst celý přepis Solskjaer své první tiskové konferenci jako trvalé manažer Manchesteru United, pod …

Na své vysněné zaměstnání „To byl můj konečný sen po celou dobu. Možná naivní sen, ale já jsem vždy měl sen – bylo vždy v mé mysli. „Jsem tak poctěn a čest být tento fantastický zodpovědnost. „Proud není to pravé slovo; Jsem rád a poctěn, že je to začátek něčeho nového, nový začátek. Nyní se zahájením prací těžké.“Na budoucnosti„Jsem jen to bude moje vlastní. Vím, že očekávání klubu.

6 Solskjaer byl odhalen jako trvalé manažer United ve čtvrtek odpoledne „Samozřejmě chci být úspěšný a já se nemůžu dočkat, až se na tuto výzvu ke zlepšení tohoto velkého spoustu hráčů, družstvo plný potenciál. „Pracovali jsme po dobu tří měsíců a zlepšení je zde k vidění. Je tu mnohem víc, aby se z nich.

Víme, že máme dlouhou cestu.“Na svých cílů a letní podnikání„Když jsem dostal práci, byli jsme 11 bodů za čtvrté, a teď máme velkou šanci se dostat top čtyři nebo dokonce první tři. To je krátkodobý cílem v lize. „Jednali jsme o tom, jak se pohnout kupředu.

To neznamená, že X množství peněz či množství X. hráčů, ale je to teď jednodušší mít jasno v tom, co musíme udělat. „Budeme dělat nějakou práci letos v létě. „Návnada Ligy mistrů je důležitý pro některé hráče, ale hrát za Manchester United víte, že tu bude hrát Ligu mistrů přes smlouvy. 6 United byly spojeny s letními tahy pro řadu hráčů, včetně Anglie vpřed Jadón Sancho „Jsme ve skvělé pozici se dostat do Ligy mistrů, ale to není rozhodnuto až 12. května„pravděpodobně Musíme vyrazit do té doby se rozhovory s hráči přijít a kdo to bude, aby zůstali. „Chcete-li vědět, kdo je manažer pro klub v příští sezoně je užitečné pro všechny hráče se rozhodnout, kde chce hrát.

Máme pár hráčů Jsme v jednání s, a doufejme, že se můžeme dostat řazeny jejich budoucnost. „Tolik, které byly psané o a tak mnoho hráčů agentů jsem byl v kontaktu s, kteří chtějí, aby sem přišel, a když jsme se rozhodnout, co musíme udělat, doufejme, že budeme jak se dělá populární loterii mít jim před sezónou.“ On mluví se sirem Alexem Ferguson „mluvil jsem s ním. „Nebudu diskutovat o tom, co jsme mluvili o, ale je to jedna z prvních telefonních hovorů uděláte, když to bylo víceméně rozhodnuto.“ On tlaku „Jsme tým. Personál jsem měl byly fantastické a já jsem měl nějakou velkou podporu od Ed [Woodward, výkonný místopředseda], což je skvělé. „Komunikace je důležitá. „Hráči jsou skvělé a fanoušci udělali tyto tři měsíce pro mě neuvěřitelné, ale teď je to na nás, jak udržet pokrok, protože víme, že je tu prostor pro zlepšení.“ LIVE na talkSPORT talkSPORT je váš domov živé fotbalu!

Tady je to, co přijde na talkSPORT a talkSPORT 2 … West Brom vs Birmingham (pátek 8:00 pm) – talkSPORT 2 Brighton vs Southampton (sobota, 3pm) – talkSPORT 2 West Ham vs Everton (sobota, 05:30 pm) – talkSPORT Middlesbrough vs Norwich (sobota, 17:30) – talkSPORT 2 Portsmouth vs Sunderland (neděle 02:30 pm) – talkSPORT 2. na co se změnilo „to, co jsme udělali … já jsem přišel a snažil se dát úsměv na tvářích lidí „Ať už to udělal tím, že vyhraje, nebo mluvit s [hráčům] nebo mají schůzky je to o vytvoření prostředí, každý chce být součástí bude jejich nejlepší já. „Dejte jim svobodu, aby byl jejich nejlepší já. „Měli jsme štěstí a vyhráli jsme několik prvních her, která pomohla. „Jako útočník jsem byl vždycky optimista, můžete ohlédnout a jak se cítí a co je to pocit být mistrem a tito hráči nemohou dočkat, až jim dostat ten pocit.“ 6 Solskjaer veden United k vítězství v 14 19 zápasů během jeho času jako manažer úřednické na letní plánu „Všechno je krok za krokem – nemusíte dělat radikální změny. „Už se nemůžu dočkat projít pre-sezony s nimi s různými metodami. „Manchester United je obrovský klub se spoustou tradicí, je to o tom, že krok za krokem dostat správné lidi na správných pozicích. „Nemůžeme si stěžovat – je to fantasticky běh klubu.“ Po návratu do United jako manažer „Když jsem si tu nechat, jestli můžu ohlédnout a měli úspěch a povzbuzení trofeje, byl bych šťastnější, než jsem byl jako hráč.

To je větší úspěch. „Jako hráč bylo to fantastické pracovat za nejlepší manažer na světě, a teď jsem na začátku práce s nimi. „Měl jsem sen o tom, a vizualizovat to sám. Máme za sebou tři měsíce a hráči reagovali fantasticky a těšíme se na spolupráci.“On opět vyhrál Premier League„Chcete-li zvednout trofej Premier League je to, co jsme očekávali, co jsme zvyklí, co jsme udělali tolikrát.

6 Solskjaer vyhrál Premier League šestkrát jako hráč „Není to, jako by to se nestane přes noc, chytat 15, 16, 17 bodů na nejlepších týmů. Vím, že budeme úspěšní, ale je to o tom, že krok za krokem.“Na hráčů„Hráči chtějí přijít a dělat práci a hrát fotbal. „Měli jsme několik skvělých konverzace dnes, ale většina z nich byla asi Watford [Velká příští soupeři]; uvažujeme o tom, teď už vím, že zůstanu na chvíli déle, než bylo očekáváno. „Hráči, kteří se dostanou na vavřínech nikdy netrvají na tomto klubu a manažeři jsou stejné. „Nemohu odpočívat teď jsem dostal práci, těšíme a máme pracovat tvrději.“ Na jeho zákulisní personál „Mike [Phelan, asistent] je klíčovou součástí sestavou a oni ‚re mluvit k sobě navzájem.

6 Phelan (vlevo) se vrátil do United pracovat s Solskjaer „Já jsem vyjádřil svůj názor, a doufám, že nastavení bude pokračovat jako zaměstnanci máme práci. „Nehledám žádné změny tam, takže doufejme, že to bude stejné.“ On dlouhodobých cílů „V den, kdy odejdu já doufám, že to s úsměvem na tváři, co dala příznivců dobrý čas. „Vždycky budu sám. I nezmění. – budu optimistický a pozitivní člověk a že zítra budeme dělat“On kopat Virgil van Dijk se na dům, který pronajímá od Solskjaer„Ne, já jsem [výpověď doručena na Van Dijk odejít] , Máme smlouvu tam.“

Harry Kane odhalila vážné plány, aby se stala NFL hvězda v budoucnu. Tottenham útočník chce ukončit svou kariéru přepnutím sporty a snaží svou ruku jako kickerem. Instagram @harrykane 1 Harry Kane setkal Tom Brady v únoru v Super Bowl řekl ESPN: „Touha hrát v NFL je skutečná.

Je to něco, co se v 10 nebo 12 letech určitě chci zkusit. „Pokud budete hrát v Premier League a Světového poháru a pak hrát v NFL, měli byste pak být považován za jeden z největších sportovců všech dob? „To sahá až do této jednotky, že je nejlepší.

bpadd1000

Author bpadd1000

More posts by bpadd1000

Leave a Reply